Produkty

METELKA

 

Společnost Milana Metelky se zabývá výrobou a prodejem kvalitních a lahodných likérů a lihovin.

 

www.metelka.cz

SAINT JAMES rumy se na Martiniku vyrábí již od r. 1765, kdy král Ludvík XIV zakázal výrobu rumu ve Francii. Rum Saint James nacházel odbyt zejména v Nové Anglii, kde byl vůbec nejpopulárnějším západoindickým rumem. Rumy Saint James se vyrábí z čisté třtinové šťávy jednoduchou destilací podobně jako Armagnac, a pak zrají v sudech z limuzínského dubu nebo sudech po bourbonu.

HEAVEN HILL

 

Heaven Hill Distilleries je jedním z největších výrobců lihovin v USA s tradicí již od roku 1934. Dnes vlastní druhou největší zásobu zrajících bourbonů na světě s počtem 900 tisíc sudů. Firmu založila a dodnes i vlastní rodina Shapira.

 

www.evanwilliams.com

FRATELLI BRANCA

 

Společnost Fratelli Branca Distillerie začala vyrábět hořký bylinný likér s tajnou  recepturou již před 170 lety. Firma v 60. a 70. letech 20. století získala se svými likéry mezinárodní úspěch a sbírala ocenění po celé Evropě. Dnes je tato rodinná společnost předním italským výrobcem lihovin a vína.

 

www.fernetbranca.com

STROH

 

Produkty značky STROH jsou nejznámějšími rakouskými alkoholickými nápoji. Tradice firmy je dlouhá již více než 175 let. Dnes se můžete s produkty STROH setkat ve více než 40 zemích světa.

 

www.stroh.at