Produkty

MILKY

 

Tato originální řada se vyznačuje svou jemností a harmonií chuti českého mléka, smetany a přírodních aromatických látek. Tepelné zpracování prvotřídních surovin na jedinečném technologickém zařízení zaručuje vysokou kvalitu a dlouhodobou trvanlivost bez použití chemických konzervantů – garantovány jsou tří roky. Určitě stojí za povšimnutí, že řada Milky je na trh dodávána v průhledných lahvích, na rozdíl od podobných výrobků, které jsou zahaleny do velmi tmavých či neprůhledných lahví skrývajících svůj obsah. V případě řady Milky tedy nekupujete zajíce v pytli a kdykoli se můžete přesvědčit o jejich kvalitě pouhým pohledem.

ABSINTHE

 

Tradiční hořká bylinná lihovina s obsahem thujonu. Francouzské názvy Absinthe METELKA (Verdoyante, Couperosée, Naturelle) připomínají pravděpodobnou oblast vzniku této tajuplné lihoviny tedy Francii. Naše rodinná receptura vznikla ve 30 letech minulého století a je složena z bylinného macerátu (u každého druhu použity jiné poměry a složení bylin) a bylinného destilátu ze svaté trojice bylin a to pelyňku, anýzu a fenyklu (jeden z uznávaných postupů výroby Absinthe v EU). Tento způsob výroby je tradiční pro všechny Absinthe METELKA a historicky naplňuje senzorické požadavky českého konzumenta. Pro svou originalitu je vyhledáván zákazníky z celého světa.

LIKÉR

 

Tento originální likér s úžasnou chutí po bylinkách a ovocných plodech nepřišel na trh jen tak náhodou. Jeho tradice a originální receptura je nezpochybnitelná a tím tento likér zaručuje nezapomenutelný zážitek z jeho konzumace. Počátek receptury se traduje od roku 1937. Tehdejší zakladatel myšlenky výroby likérů, pan Antonín Metelka, vytvořil na základě žádosti tehdejšího mysliveckého spolku recepturu pro svůj likér Hubertus. Jeho snažení dospělo k dosti složitému složení směsí bylin, ovocných šťáv a destilátů.

SHAKER

 

Každý likér SHAKER je svou chutí i vůní originálem, který vznikl použitím vysoce kvalitních přírodních surovin a aromatických látek. Hlavní myšlenka této produktové řady "Namíchej si sám doma dobrý drink". SHAKER je unikátní svým designem etiket i samotných lahví. Ty byly navrženy speciálně pro tuto řadu a svým tvarem připomínají nejznámější barmanskou pomůcku pro přípravu cocktailů. Vzhledem ke své vyváženosti jsou láhve Shaker vhodné i pro různé akrobatické kousky barmanů. Likéry se výborně hodí hlavně do míchaných nápojů, ale díky své vysoké kvalitě jsou vhodné také k přímé konzumaci.

SPICY

 

Produktová řada SPICY byla vyvinuta s důrazem na oslovení nejnižší věkové kategorie. Tedy 18 a výš. Pálivý nápoj je dobrá image. Mladý konzument používá SPICY, jako součást své image. Na láhvi tajemné mexické motivy a oheň odlišující tuto produktovou řadu od nízkoprocentních ochucených vodek. SPICY ENERGY svou energy chutí a střední pálivostí se snaží oslovit chlapce moderního vzhledu dávající na obdiv svou fyzickou krásu a mladistvou energii.