RUDOLF JELÍNEK Slovakia

RUDOLF JELÍNEK Slovakia, s.r.o.

Kráľovská 1, 909 01 Skalica, Slovenská republika
DIČ: SK2020110136

Web:     www.rjelinek.sk
               www.monin.com
E-mail:   cul@rjelinek.sk

Společnost RUDOLF JELÍNEK Slovakia, s.r.o. se sídlem ve Skalici byla založena v roce 1999 jako výhradní dovozce výrobků značky RUDOLF JELÍNEK do Slovenské republiky.
Portfolio společnosti je dnes tvořeno mnoha druhy ovocných destilátů ve všech cenových kategoriích, které jsou dodávány v nejrůznějších variantách balení.
Kromě ovocných destilátů nabídka výrobků obsahuje i Plum vodku, R. JELÍNEK Vodku, Slováckou borovičku, bylinné destiláty Luhačovická a Praděd, Plum likér a další lihoviny. Celkem portfolio společnosti zahrnuje cca 70 položek se značkou RUDOLF JELÍNEK.
V roce 2001 se společnost stala také výhradním distributorem francouzské značky MONIN. Pod touto značkou nabízí široké množství výrobků určených pro barmany k přípravě míchaných nápojů a káv. Sortiment společnosti tvoří více než 40 druhů barmanských sirupů, 10 druhů barmanských likérů, čokoládové polevy, koktejlové třešně Opies a další výrobky.
Od roku 2009 je společnost výhradním distributorem i pro likéry METELKA a bulharské destiláty a vína společnosti VINEX PRESLAV.