Letákové akce

LETÁKOVÁ AKCE - Březen 2018
Letáková akce na ovocné destiláty R.JELÍNEK, Moravskou řadu, Hrušku z řady Premium, výrobky Moravský vaječný značky METELKA, Švejk a whisky Label 5.
LETÁKOVÁ AKCE - Únor 2018
Letáková akce na ovocné destiláty R. JELÍNEK, Moravskou řadu, Praděd, kosher destiláty, výrobky značky METELKA (Moravský vaječný a Moravský vinný punč, Bombardino) a značku STROH.
LETÁKOVÁ AKCE - Leden 2018
Letáková akce na Moravskou řadu, řadu Švejk, Premium řadu, METELKA Bombardino, STROH a skotskou whisky Label 5.
LETÁKOVÁ AKCE - Prosinec 2017
Letáková akce na ovocné destiláty R. JELÍNEK, Moravskou řadu, Gold Cock Whisky, výrobky značky METELKA (Moravský vaječný a Moravský vinný punč, Bombardino), rumy Saint James a značku STROH.
LETÁKOVÁ AKCE - Listopad 2017
Letáková akce na ovocné destiláty R. JELÍNEK včetně kosher výrobků a dárkových sad, řadu Švejk, výrobky značky METELKA (Moravský vaječný a Moravský vinný punč, Bombardino) a značku STROH.
LETÁKOVÁ AKCE - Říjen 2017
Letáková akce na Hruškovici Williams, ovocné destiláty R. JELÍNEK, výrobky značky METELKA (Absinthe, Moravský vaječný a Moravský vinný punč, Bombardino) a whisky LABEL 5.
LETÁKOVÁ AKCE - Září 2017
Letáková akce na ovocné destiláty R. JELÍNEK, Hruškovici Williams, Kosher slivovici 5yo, STROH a Moravskou řadu.
LETÁKOVÁ AKCE - Srpen 2017
Letáková akce na ovocné destiláty R. JELÍNEK, Premium řadu, Švejk řadu, Praděd, Brancamentu (Branca) a rumy Saint James.
LETÁKOVÁ AKCE - Červenec 2017
Letáková akce na ovocné destiláty R. JELÍNEK, Slováckou borovičku, Premium hrušku, Moravskou a Švejk řadu a rumy Saint James.
LETÁKOVÁ AKCE - Červen 2017
Letáková akce na destiláty R. JELÍNEK, Bohemia Honey, kosher slivovici R. JELÍNEK, whisky Gold Cock, Praděd, rum Saint James a na výrobky značek Milan METELKA a Stroh.
LETÁKOVÁ AKCE - Květen 2017
Letáková akce na ovocné destiláty R. JELÍNEK, Slováckou borovičku, Premium hrušku, Moravskou a Švejk řadu, rum Saint James a bourbony Evan Williams.
LETÁKOVÁ AKCE - Duben 2017
Letáková akce na destiláty R. JELÍNEK, kosher slivovici R. JELÍNEK, whisky Gold Cock, rum Saint James a na výrobky značek Milan METELKA a Fratelli Branca.
LETÁKOVÁ AKCE - Březen 2017
Letáková akce na ovocné destiláty R. JELÍNEK, Premium hrušku, Slováckou borovičku, Moravskou a Švejk řadu, whisky Elijah Craig a na výrobky značky Milan METELKA.
LETÁKOVÁ AKCE - Únor 2017
Letáková akce na destiláty R. JELÍNEK, kosher slivovici R. JELÍNEK, whisky Gold Cock, rum Saint James a na výrobky značek Milan METELKA a STROH.
LETÁKOVÁ AKCE - Leden 2017
Letáková akce na ovocné destiláty R. JELÍNEK, Slováckou borovičku, Moravskou a Švejk řadu, Premium hrušku a na výrobky značek Milan METELKA a STROH.
LETÁKOVÁ AKCE - Prosinec 2016

Letáková akce na Bohemia Honey, destiláty R. JELÍNEK, dárková balení, Moravskou řadu a na výrobky značek Milan METELKA a STROH.

LETÁKOVÁ AKCE - Listopad 2016

Letáková akce na ovocné destiláty R. JELÍNEK, kosher slivovici R. JELÍNEK, dárková balení, Švejk řadu a na výrobky značek Milan METELKA a STROH.

LETÁKOVÁ AKCE - Říjen 2016
Letáková akce na destiláty R. JELÍNEK, prémiové výrobky R. JELÍNEK, Premium řadu a na výrobky značek Milan METELKA, Heaven Hill a Saint James.

Dále ke stažení vizuál na produkty Branca.
LETÁKOVÁ AKCE - Září 2016
Letáková akce na destiláty R. JELÍNEK se speciálním POS balíkem, na Vizovickou slivovici s akcí sklenička zdarma ke každé lahvi, na Švejk a Moravskou řadu a na výrobky značek STROH a Saint James.
LETÁKOVÁ AKCE - Srpen 2016
Letáková akce na destiláty R. JELÍNEK, Švejk řadu, Premium řadu a na výrobky značek Milan METELKA a Saint James.

LETÁKOVÁ AKCE - Červenec 2016
Letáková akce na destiláty R. JELÍNEK, Švejk řadu, prémiové výrobky R. JELÍNEK a na výrobky značek HEAVEN HILL, STROH a BRANCA.
LETÁKOVÁ AKCE - Červen 2016
Letáková akce na Vizovickou slivovici včetně novinky Vizovická slivovice 2014 Haganta, kosher slivovici a destiláty R. JELÍNEK, Moravskou řadu a na výrobky značek STROH a Milan METELKA.

Speciální POS akce na Vizovickou slivovici a kosher slivovici.
LETÁKOVÁ AKCE - Květen 2016
Letáková akce na destiláty R. JELÍNEK, prémiové výrobky R. JELÍNEK, řadu Švejk a Premium a na výrobky značky HEAVEN HILL.
LETÁKOVÁ AKCE - Duben 2016
Letáková akce na destiláty R. JELÍNEK, Moravskou řadu a Absinthy a Bombardino značky Milan METELKA.

Speciální POS akce na Kosher destiláty - ke každé lahvi sklenička ZDARMA.
LETÁKOVÁ AKCE - Březen 2016
Letáková akce na destiláty R. JELÍNEK, prémiové výrobky R. JELÍNEK, řadu Švejk a Premium a na výrobky značek STROH, Milan METELKA a HEAVEN HILL.
LETÁKOVÁ AKCE - Únor 2016
Letáková akce na destiláty R. JELÍNEK, Moravskou řadu a na výrobky značek STROH, Milan METELKA a HEAVEN HILL.
 LETÁKOVÁ AKCE - Leden 2016
Letáková akce na destiláty R. JELÍNEK, prémiové výrobky R. JELÍNEK, řadu Švejk a Premium a na výrobky Milan METELKA.