Letákové akce

LETÁKOVÁ AKCE květen 2019
Letáková akce měsíc květen 2019 na destiláty v budíku, Elixír z bezového květu, Moravskou řadu, Label5 a rumy St. James.
LETÁKOVÁ AKCE duben 2019
Letáková akce měsíc duben 2019 na destiláty v budíku, Elixír z bezového květu, Kosher destiláty, vaječný likér a Absinthy Metelka.
LETÁKOVÁ AKCE březen 2019
Letáková akce na měsíc březen 2019 - destiláty v budíku, vaječný likér, slováckou borovičku, Švejkovu řadu, Premium řadu, Label 5 a Stroh.

LETÁKOVÁ AKCE únor 2019
Letáková akce na únor 2019 - destiláty v budíku, kosher destiláty, Moravskou řadu, Stroh a Bombardino.
LETÁKOVÁ AKCE leden 2019
Letáková akce na leden 2019 - pálenka z trnek a malin, Punč bar, Švejkova řada, Bombardino, Label 5, Stroh.
LETÁKOVÁ AKCE prosinec 2018
Letáková akce na prosinec 2018 - destiláty v budíku a Bohemia Honey, Moravskou řadu, Gold cock 8 yo, Saint James, Stroh, Bombardino, Moravský vaječný a Moravský vinný punč.
LETÁKOVÁ AKCE listopad 2018
Letáková akce na listopad 2018 - Slivovice Kosher, dárkové kazety - Bohemia Honey, Slivovice, Hruškovice, miniatury destilátů, řada Švejk, Bombardino, Moravský vaječný a Moravský vinný punč.
LETÁKOVÁ AKCE říjen 2018
Letáková akce pro říjen 2018 na slivovici, hruškovici, řadu Švejk, Premium řadu, Stroh, Label5, Československou slivovici, Bombardino, vaječný likér.
LETÁKOVÁ AKCE - září 2018
Letáková akce na slivovici a hruškovici v budíku, kosher řadu, Bohemia Honey, Moravsku řadu, borovičku, Absinthe Metelka a STROH
LETÁKOVÁ AKCE - srpen 2018
Letáková akce na slivovici čirou a zlatou, hruškovici, řadu Švejk, ovocné likéry Premium, bylinný likér Praděd, Brancamentu a whisky Label 5.
LETÁKOVÁ AKCE - Červenec 2018
Letáková akce na slivovici a hruškovici Williams, medovou slivovici Bohemia Honey, ovocné destiláty, Elixír z bezového květu, řadu Švejk, likéry Premium a rum Saint James.
LETÁKOVÁ AKCE - Červen 2018
Letáková akce na slivovici a hruškovice kosher, ovocné destiláty, Elixír z bezového květu, řadu Švejk, rum STROH, Saint James a výrobky Metelka.
LETÁKOVÁ AKCE - Květen 2018
Letáková akce na ovocné destiláty R.JELÍNEK, Moravskou řadu, Slováckou Borovičku, rum Saint James a skotskou whisky Label 5.
LETÁKOVÁ AKCE - Duben 2018
Letáková akce na ovocné destiláty R.JELÍNEK, Slivovici Kosher, výrobky Moravský vaječný a Absinthe značky METELKA, Švejk a Saint James.
LETÁKOVÁ AKCE - Březen 2018
Letáková akce na ovocné destiláty R.JELÍNEK, Moravskou řadu, Hrušku z řady Premium, výrobky Moravský vaječný značky METELKA, Švejk a whisky Label 5.
LETÁKOVÁ AKCE - Únor 2018
Letáková akce na ovocné destiláty R. JELÍNEK, Moravskou řadu, Praděd, kosher destiláty, výrobky značky METELKA (Moravský vaječný a Moravský vinný punč, Bombardino) a značku STROH.
LETÁKOVÁ AKCE - Leden 2018
Letáková akce na Moravskou řadu, řadu Švejk, Premium řadu, METELKA Bombardino, STROH a skotskou whisky Label 5.
LETÁKOVÁ AKCE - Prosinec 2017
Letáková akce na ovocné destiláty R. JELÍNEK, Moravskou řadu, Gold Cock Whisky, výrobky značky METELKA (Moravský vaječný a Moravský vinný punč, Bombardino), rumy Saint James a značku STROH.
LETÁKOVÁ AKCE - Listopad 2017
Letáková akce na ovocné destiláty R. JELÍNEK včetně kosher výrobků a dárkových sad, řadu Švejk, výrobky značky METELKA (Moravský vaječný a Moravský vinný punč, Bombardino) a značku STROH.
LETÁKOVÁ AKCE - Říjen 2017
Letáková akce na Hruškovici Williams, ovocné destiláty R. JELÍNEK, výrobky značky METELKA (Absinthe, Moravský vaječný a Moravský vinný punč, Bombardino) a whisky LABEL 5.
LETÁKOVÁ AKCE - Září 2017
Letáková akce na ovocné destiláty R. JELÍNEK, Hruškovici Williams, Kosher slivovici 5yo, STROH a Moravskou řadu.
LETÁKOVÁ AKCE - Srpen 2017
Letáková akce na ovocné destiláty R. JELÍNEK, Premium řadu, Švejk řadu, Praděd, Brancamentu (Branca) a rumy Saint James.
LETÁKOVÁ AKCE - Červenec 2017
Letáková akce na ovocné destiláty R. JELÍNEK, Slováckou borovičku, Premium hrušku, Moravskou a Švejk řadu a rumy Saint James.
LETÁKOVÁ AKCE - Červen 2017
Letáková akce na destiláty R. JELÍNEK, Bohemia Honey, kosher slivovici R. JELÍNEK, whisky Gold Cock, Praděd, rum Saint James a na výrobky značek Milan METELKA a Stroh.
LETÁKOVÁ AKCE - Květen 2017
Letáková akce na ovocné destiláty R. JELÍNEK, Slováckou borovičku, Premium hrušku, Moravskou a Švejk řadu, rum Saint James a bourbony Evan Williams.
LETÁKOVÁ AKCE - Duben 2017
Letáková akce na destiláty R. JELÍNEK, kosher slivovici R. JELÍNEK, whisky Gold Cock, rum Saint James a na výrobky značek Milan METELKA a Fratelli Branca.
LETÁKOVÁ AKCE - Březen 2017
Letáková akce na ovocné destiláty R. JELÍNEK, Premium hrušku, Slováckou borovičku, Moravskou a Švejk řadu, whisky Elijah Craig a na výrobky značky Milan METELKA.
LETÁKOVÁ AKCE - Únor 2017
Letáková akce na destiláty R. JELÍNEK, kosher slivovici R. JELÍNEK, whisky Gold Cock, rum Saint James a na výrobky značek Milan METELKA a STROH.
LETÁKOVÁ AKCE - Leden 2017
Letáková akce na ovocné destiláty R. JELÍNEK, Slováckou borovičku, Moravskou a Švejk řadu, Premium hrušku a na výrobky značek Milan METELKA a STROH.
LETÁKOVÁ AKCE - Prosinec 2016

Letáková akce na Bohemia Honey, destiláty R. JELÍNEK, dárková balení, Moravskou řadu a na výrobky značek Milan METELKA a STROH.

LETÁKOVÁ AKCE - Listopad 2016

Letáková akce na ovocné destiláty R. JELÍNEK, kosher slivovici R. JELÍNEK, dárková balení, Švejk řadu a na výrobky značek Milan METELKA a STROH.