Letákové akce

LETÁKOVÁ AKCE říjen 2019
Letáková akce na měsíc říjen 2019 - Williams Hruška, destiláty v budíku, kosher destiláty v budíku, likér Carolans, alpský rum Stroh, Moravský vaječný likér a vinný punč.
LETÁKOVÁ AKCE září 2019
Letáková akce na září 2019 - novinka Williams Hruška, destiláty v budíku, kosher slivovice, řada Švejk a Label5.
LETÁKOVÁ AKCE srpen 2019
Letáková akce na srpen 2019 - slivovice s lipovým medem Bohemia Honey, Elixír z bezového květu, Moravská řada, alpský rum Stroh, karibský rum Saint James, irský krémový likér Carolans. Pro moravské velkoobchody také bylinný likér Praděd.
LETÁKOVÁ AKCE červenec 2019
Letáková akce na červenec 2019 - ovocné destiláty v budíky, Elixír z bezového květu s balíkem pro gastronomické provozy, Slovácká borovička s dárkovou krabičkou i bez, Label5, karibské rumy Saint James a alpský rum Stroh.
LETÁKOVÁ AKCE červen 2019
Letáková akce na měsíc červen 2019 - destiláty v budíku, Bohemia Honey, Elixír z bezového květu, Premium Hruška, Kosher destiláry a řadu Švejk.
LETÁKOVÁ AKCE květen 2019
Letáková akce měsíc květen 2019 na destiláty v budíku, Elixír z bezového květu, Moravskou řadu, Label5 a rumy St. James.
LETÁKOVÁ AKCE duben 2019
Letáková akce měsíc duben 2019 na destiláty v budíku, Elixír z bezového květu, Kosher destiláty, vaječný likér a Absinthy Metelka.
LETÁKOVÁ AKCE březen 2019
Letáková akce na měsíc březen 2019 - destiláty v budíku, vaječný likér, slováckou borovičku, Švejkovu řadu, Premium řadu, Label 5 a Stroh.

LETÁKOVÁ AKCE únor 2019
Letáková akce na únor 2019 - destiláty v budíku, kosher destiláty, Moravskou řadu, Stroh a Bombardino.
LETÁKOVÁ AKCE leden 2019
Letáková akce na leden 2019 - pálenka z trnek a malin, Punč bar, Švejkova řada, Bombardino, Label 5, Stroh.
LETÁKOVÁ AKCE prosinec 2018
Letáková akce na prosinec 2018 - destiláty v budíku a Bohemia Honey, Moravskou řadu, Gold cock 8 yo, Saint James, Stroh, Bombardino, Moravský vaječný a Moravský vinný punč.
LETÁKOVÁ AKCE listopad 2018
Letáková akce na listopad 2018 - Slivovice Kosher, dárkové kazety - Bohemia Honey, Slivovice, Hruškovice, miniatury destilátů, řada Švejk, Bombardino, Moravský vaječný a Moravský vinný punč.
LETÁKOVÁ AKCE říjen 2018
Letáková akce pro říjen 2018 na slivovici, hruškovici, řadu Švejk, Premium řadu, Stroh, Label5, Československou slivovici, Bombardino, vaječný likér.
LETÁKOVÁ AKCE - září 2018
Letáková akce na slivovici a hruškovici v budíku, kosher řadu, Bohemia Honey, Moravsku řadu, borovičku, Absinthe Metelka a STROH
LETÁKOVÁ AKCE - srpen 2018
Letáková akce na slivovici čirou a zlatou, hruškovici, řadu Švejk, ovocné likéry Premium, bylinný likér Praděd, Brancamentu a whisky Label 5.
LETÁKOVÁ AKCE - Červenec 2018
Letáková akce na slivovici a hruškovici Williams, medovou slivovici Bohemia Honey, ovocné destiláty, Elixír z bezového květu, řadu Švejk, likéry Premium a rum Saint James.
LETÁKOVÁ AKCE - Červen 2018
Letáková akce na slivovici a hruškovice kosher, ovocné destiláty, Elixír z bezového květu, řadu Švejk, rum STROH, Saint James a výrobky Metelka.
LETÁKOVÁ AKCE - Květen 2018
Letáková akce na ovocné destiláty R.JELÍNEK, Moravskou řadu, Slováckou Borovičku, rum Saint James a skotskou whisky Label 5.
LETÁKOVÁ AKCE - Duben 2018
Letáková akce na ovocné destiláty R.JELÍNEK, Slivovici Kosher, výrobky Moravský vaječný a Absinthe značky METELKA, Švejk a Saint James.
LETÁKOVÁ AKCE - Březen 2018
Letáková akce na ovocné destiláty R.JELÍNEK, Moravskou řadu, Hrušku z řady Premium, výrobky Moravský vaječný značky METELKA, Švejk a whisky Label 5.
LETÁKOVÁ AKCE - Únor 2018
Letáková akce na ovocné destiláty R. JELÍNEK, Moravskou řadu, Praděd, kosher destiláty, výrobky značky METELKA (Moravský vaječný a Moravský vinný punč, Bombardino) a značku STROH.
LETÁKOVÁ AKCE - Leden 2018
Letáková akce na Moravskou řadu, řadu Švejk, Premium řadu, METELKA Bombardino, STROH a skotskou whisky Label 5.
LETÁKOVÁ AKCE - Prosinec 2017
Letáková akce na ovocné destiláty R. JELÍNEK, Moravskou řadu, Gold Cock Whisky, výrobky značky METELKA (Moravský vaječný a Moravský vinný punč, Bombardino), rumy Saint James a značku STROH.
LETÁKOVÁ AKCE - Listopad 2017
Letáková akce na ovocné destiláty R. JELÍNEK včetně kosher výrobků a dárkových sad, řadu Švejk, výrobky značky METELKA (Moravský vaječný a Moravský vinný punč, Bombardino) a značku STROH.
LETÁKOVÁ AKCE - Říjen 2017
Letáková akce na Hruškovici Williams, ovocné destiláty R. JELÍNEK, výrobky značky METELKA (Absinthe, Moravský vaječný a Moravský vinný punč, Bombardino) a whisky LABEL 5.
LETÁKOVÁ AKCE - Září 2017
Letáková akce na ovocné destiláty R. JELÍNEK, Hruškovici Williams, Kosher slivovici 5yo, STROH a Moravskou řadu.
LETÁKOVÁ AKCE - Srpen 2017
Letáková akce na ovocné destiláty R. JELÍNEK, Premium řadu, Švejk řadu, Praděd, Brancamentu (Branca) a rumy Saint James.
LETÁKOVÁ AKCE - Prosinec 2016

Letáková akce na Bohemia Honey, destiláty R. JELÍNEK, dárková balení, Moravskou řadu a na výrobky značek Milan METELKA a STROH.

LETÁKOVÁ AKCE - Listopad 2016

Letáková akce na ovocné destiláty R. JELÍNEK, kosher slivovici R. JELÍNEK, dárková balení, Švejk řadu a na výrobky značek Milan METELKA a STROH.