Prohlášení o kvalitě a zdravotní nezávadnosti výro | RUDOLF JELÍNEK

Společnost RUDOLF JELÍNEK a.s. deklaruje dlouhodobou kvalitu a zdravotní nezávadnost všech svých výrobků.

Prohlášení

 Společnost RUDOLF JELÍNEK a. s. chce tímto prohlášením jasně deklarovat dlouhodobou kvalitu a zdravotní nezávadnost všech svých výrobků.

Výrobky společnosti RUDOLF JELÍNEK a. s. splňují požadavky
- nařízení Evropského parlamentu a Rady ES č. 110/2008 ze dne 15. ledna 2008 o definici, popisu, obchodní úpravě, označování a ochraně zeměpisných označení lihovin,
- zákona o potravinách a všech jeho platných prováděcích vyhlášek, které se týkají především systému kritických bodů (HACCP), sledování stanovených látek a mimo jiné také dosledovatelnosti všech surovin a materiálů používaných při výrobě.

Společnost výhradně nakupuje suroviny a materiál pouze od prověřených dodavatelů, a ty jsou podrobeny vstupní analytické kontrole. Součástí výstupní kontroly je analytický rozbor každé šarže výrobků před jejich stáčením (včetně měření metanolu). Jednotlivé šarže jsou díky přesné identifikaci dohledatelné.
Závěrem chceme deklarovat našim obchodním partnerům a zákazníkům v České republice a v zahraničí, že značka R. JELÍNEK se svou 118letou tradicí se zásadně distancuje od pochybných výrobků s vysokým obsahem metylalkoholu, které se objevily na českém trhu.

Ve Vizovicích dne 18. 9. 2012

Ing. Zdeněk Chromý, místopředseda představenstva
Mgr. Jiří Koňařík, výrobně-technický ředitel