Bohemia Honey

Společnost RUDOLF JELÍNEK uvádí na trh Bohemia Honey. Jde o čistě přírodní alkoholický nápoj, který v sobě spojuje tradiční chuť tříleté bílé slivovice, vůni švestek a jemnou chuť a vůni lipového medu.

Společnost RUDOLF JELÍNEK uvádí na trh Bohemia Honey. Jde o čistě přírodní alkoholický nápoj, který v sobě spojuje tradiční chuť tříleté bílé slivovice, vůni švestek a jemnou chuť a vůni lipového medu. Ten je zastoupen ve vysokém podílu – litr výrobku obsahuje 130 g. Kvalita a výsledná chuť likéru je zaručena díky pečlivému výběru surovin, mistrovskému umu palírenských odborníků z Vizovic a dlouhodobému zrání. Netradiční vzhled a chuť je podtržena tradičním designem lahve, která je typická pro výrobky značky R. JELÍNEK.   

 

„Připravili jsme čistě přírodní produkt, který obsahuje vyvážené množství všech složek. Téměř rok jsme kombinovali, zkoušeli a testovali tu správnou souhru chuti, vůně a barvy. Bohemia Honey je dokonalá kombinace, která dokáže zaujmout napříč generacemi,“ doplňuje Miroslav Motyčka, obchodní a marketingový ředitel společnosti RUDOLF JELÍNEK.

 

Vizovická likérka klade velký důraz na kvalitu zpracování a použití nejkvalitnějších surovin. Ovocný destilát je smíchán s lipovým medem, který mu díky dlouhodobé maceraci a zrání dodává jemnou medovou vůni a chuť. Kapka karamelu zase zlatavou barvu.  

 

Bohemia Honey se doporučuje podávat mírně vychlazená. Ideálně na ledu, aby došlo k rozvinutí její vůně a chuti. K dostání bude od prosince tohoto roku ve vybraných gastro podnicích a maloobchodech. Na podporu prodeje počítá výrobce s kampaní od ledna příštího roku.