Slavnostní Grand Opening Abzac Brno, Kozičky byly u toho!

Barmani v Brně otevřeli nové centrum a KOZIČKY byly u toho!

Zvětšit

V pátek 25. května slavnostně otevřela Česká barmanská asociace dům Abzac své sídlo a multifunkční vzdělávací centrum v Brně. Myšlenka pochází již z přelomu 80. a 90. let, kdy započaly snahy o vybudování kamenného sídla barmanské asociace.

Centrum bude sloužit především ke vzdělávacím účelům gastronomických pracovníků a studentů, jeho prostory jsou však plánovány také k pořádání barmanských soutěží a nejrůznějších firemních, kulturních i společenských akcí. Na své si přijde i veřejnost.

Květnového slavnostního celodenního Grand openingu se zúčastnilo několik stovek lidí. Z Londýna, Singapuru a Hongkongu přiletěla do Brna esa současného barmanství, aby působila jako porota barmanské exhibice Grand Prix CBA, v níž svůj um představilo 11 barmanů z tuzemských top barů.

Byli jsme při tom! Za značku RUDOLF JELÍNEK se mixovalo z ovocných destilátů, Slivovice, Hruškovice a medové slivovice Bohemia Honey.

Barmani předvedli ukázkovou práci také při přípravě KOZIČEK, letního drinku z Elixíru z bezového květu.

Více se můžete dozvědět prostřednictvím videa v podání předního českého mixologa a ambasadora značky RUDOLF JELÍNEK, Achima Šipla.  Video ke shlédnutí ZDE.