Aktuality

Vivat Trnkobraní!
Srdečně Vás zveme 25. listopadu od 14:30 hodin na divadelní představení Vivat Trnkobraní!
Sezóna pěstitelského pálení 2017/18 zahájena
Společnost RUDOLF JELÍNEK nabízí možnost pěstitelského pálení na jednom z nejmodernějších destilačních zařízení v České republice. Nová pálenice byla uvedena do provozu v roce 2002 a je vybavena technologií německé společnosti Arnold Holstein, která patří ke světové špičce v oboru destilačních zařízení.
Pozvánka do Lesního penzionu Bunč
Společnost RUDOLF JELÍNEK Vás zve v termínu od 18. do 21. dubna 2014 do Lesního penzionu Bunč na speciální Velikonoční menu.
Vizovická slivovice Čačanská lepotica
Společnost RUDOLF JELÍNEK uvádí 1. března do prodeje jednoodrůdovou Vizovickou slivovici, vyrobenou z odrůdy Čačanská lepotica.
Změna otevírací doby v době státních svátků
V době státních svátků 1. a 8. května 2014 bude podniková prodejna otevřena od 9.00 hod. do 17.30 hod. V tyto dny budou probíhat i pravidelné exkurze pro veřejnost – v 11.00 hod. a v 14.00 hod.
Osvědčení
Vážení obchodní partneři,
na uvedených odkazech naleznete Osvědčení o evidenci provozovatele daňového skladu a Registraci právnické osoby.
Změna provozní doby - podniková prodejna Vizovice
Vážení zákazníci, z důvodu inventury je ve čtvrtek 2. 1. 2014 podniková prodejna zcela uzavřena. V pátek 3. 1. 2014 je omezen provoz, otevřeno je od 10.00 hod.
Děkujeme za pochopení.
RUDOLF JELÍNEK postoupil v žebříčku „Českých 100 nejlepších“
Tradiční výrobce ovocných destilátů, společnost RUDOLF JELÍNEK, se posunul vpřed v žebříčku českých firem „Českých 100 nejlepších“.
Bohemia Honey
Společnost RUDOLF JELÍNEK uvádí na trh Bohemia Honey. Jde o čistě přírodní alkoholický nápoj, který v sobě spojuje tradiční chuť tříleté bílé slivovice, vůni švestek a jemnou chuť a vůni lipového medu.
R. JELÍNEK distributorem značek BRANCA a HEAVEN HILL
V posledním kvartále letošního roku se společnost R. JELÍNEK stala distributorem značek Branca a Heaven Hill.
Nová prodejna v Brně
Vážení zákazníci, dovolujeme si Vám oznámit, že jsme 7. listopadu slavnostně otevřeli novou podnikovou prodejnu v Brně na ulici Jezuitská 582/17. Prodejna je otevřena od úterý do soboty. Neváhejte a navštivte naše nové prostory, kde naleznete veškeré naše portfolio.
	PRAVIDELNÉ LETNÍ EXKURZE  | RUDOLF JELÍNEK
Vážení hosté, Od 5. 6. 2013 opět můžete využít pravidelné termíny exkurzí, které probíhají v předem stanovených časech a nejsou omezeny minimálním počtem návštěvníků. V červnu tak můžete přijít vždy v pondělí, středu a pátek ve 13.00 hod. na základní exkurzi...
Certifikát IFS Food
V únoru 2013 společnost RUDOLF JELÍNEK získala opětovně mezinárodně uznávaný certifikát IFS Food dokazující, že všechny výrobky značky R. JELÍNEK nabízené spotřebiteli jsou naprosto bezpečné a nezávadné.
Společnost RUDOLF JELÍNEK a.s. přikládá prohlášení a seznam výrobků před datem 1.1.2012.
	Prohlášení o kvalitě a zdravotní nezávadnosti výro | RUDOLF JELÍNEK
Společnost RUDOLF JELÍNEK a.s. deklaruje dlouhodobou kvalitu a zdravotní nezávadnost všech svých výrobků.
	Doklady o původu lihu - RODNÉ LISTY  | RUDOLF JELÍNEK
Doklady o původu lihu - rodné listy - k produktům vyráběným od 1. 1. 2012